Nowy singiel już 9 września!

Kings Of Leon poinformowali dziś już oficjalnie, że pierwszy singiel promujący krążek numer siedem ukaże się dokładnie za siedem dni, czyli 9 września. Będzie to piosenka „Waste A Moment” i grupa kręci już nawet teledysk do tego utworu, o czym poinformowała na swoim instagramie:

Taka data wydania singla oznacza, że jest bardzo duża szansa, iż jako pierwsi na świecie usłyszą go polscy fani na krakowskim koncercie, który odbędzie się dzień przed premierą!

Reklamy

Czwarty album numerem jeden w UK!

„Mechanical Bull” stało się czwartym albumem Kings Of Leon, który zdołał wdrapać się na sam szczyt oficjalnego zestawienia albumów w Wielkiej Brytanii (UK Official Albums Chart). Szóstemu krążkowi w dyskografii zespołu udało się to w zaledwie tydzień, gdyż przez ten okres sprzedało się ponad 71,000 kopii, dzięki czemu Kings Of Leon zepchnęli z pierwszego miejsca wydawnictwa Drake’a oraz Jessie J. „Mechanical Bull” dołączyło tym samym do trzech wcześniejszych krążków zespołu, które także osiągały pierwsze miejsce w UK. Z kolei w Polsce po pierwszym tygodniu notowań krążek plasuje się na bardzo dobrym, drugim miejscu!

Impreza promująca „Mechanical Bull” w Warszawie!

Już w ten czwartek, tj. 19 września w Warszawie odbędzie się impreza promująca najnowsze wydawnictwo Kings Of Leon, czyli szósty studyjny krążek formacji – „Mechanical Bull”. Wśród przewidywanych atrakcji są m.in. przedpremierowy odsłuch płyty czy konkursy. Wejście na całą imprezę jest za darmo! Wszystkie szczegóły tutaj. Organizatorem eventu jest Sony Music Poland.

Kings Of Leon będą współorganizatorami festiwalu jedzenia, który odbędzie się w przyszłym miesiącu w rodzinnym mieście muzyków, czyli w Nashville. Festiwal trwać będzie dwa dni (21-22 sierpnia). Music City Eats to impreza składająca się z różnych wydarzeń, takich jak choćby koncerty muzyczne, spotkania z szefami kuchni czy smakowanie potrwa. Jonathan Waxman, jeden z organizatorów, mówi o genezie Music City Eats:

„Kilka lat temu, Caleb Followil po cichutku wślizgnął się do mojej restauracji Barbuto w Nowym Jorku. Zyskaliśmy więź dzięki rozmowom o jedzeniu i muzyce i przez wiele naszych konwersacji Caleb cały czas pytał, czemu w jego rodzinnym Nashville nie ma żadnego festiwalu jedzenia i wina.”

W czasie trwania festiwalu odbędzie się też Petty Fest Nashville, gdzie różni wykonawcy będą składać hołd muzyce Toma Petty’ego. Obok Kings Of Leon wystąpią m.in. The Black Keys czy Norah Jones.