Nathan Followill: Bio

Ivan Nathan Followill urodził się 26 czerwca 1979 roku jako pierwsze dziecko Ivana i Betty-Ann Followillów. Swoje imię zawdzięcza właśnie ojcu. Na co dzień jednak, jak każdy z członków Kings of Leon używa swoje drugiego imienia. W zespole jest drugim głosem, zaraz za Calebem. Najważniejszą rolę spełnia jednak jako wyśmienity perkusista.

Dorastał wraz z dwójką braci, podróżując razem z ojcem który był pastorem Kościoła Zielonoświątkowców. Ostatecznie, po rozwodzie rodziców, osiedlił się w Nahsville, gdzie tak naprawdę zaczęła się jego kariera muzyczna. Najpierw z młodszym bratem Calebem, a potem także z najmłodszym Jaredem i kuzynem Matthew stworzył Kings of Leon. Na początku XXI wieku zespół podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią RCA Records. Kolejne lata to wydawanie następnych krążków, w końcu osiągnięcie statusu mega-gwiazdy rockowej muzyki, dzięki przebojom jak „Use Somebody” czy „Sex on Fire”. O tym wszystkim dokładniej w biografii całego zespołu.

Ulubionymi programami telewizyjnymi Nathana są „Eastbound and Down” („Mogło być gorzej”) oraz „ten nowy z Glennem Close’em” (chodzi o „Zakłady”). Ulubioną pozycją seksualną jest „reverse cowgirl”. Prócz perkusji Nathan sprawnie operuje także na gitarze. Jest jedynym członkiem zespołu, który poszedł do college’u.

Wybranką Nathana jest pięć lat młodsza Jessie Baylin – amerykańska piosenkarka spod znaku folku czy jazzu. Para pobrała się 14 listopada 2009 roku w Brentwood, w rodzinnym stanie pana młodego, Tennessee na Wolf Den Farm. Co ciekawe na ślubie, prócz najbliższej rodziny pana młodego (wliczając oczywiście braci Caleba, Jareda i kuzyna Matthew) oraz panny młodej pojawiła się też gwiazda kina – Scarlett Johansson, z którą Jessie miała okazję chodzić do szkoły średniej. Para doczekała się pierwszego dziecka – 7 grudnia 2012 na świat przyszła mała Violet Marlowe.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s