Kings Of Leon w Polsce: akcje koncertowe!

Pierwszy samodzielny koncert Kings Of Leon w Polsce zbliża się wielkimi krokami, bo to przecież już 8 września w krakowskiej Tauron Arena. We współpracy z agencją RockLoudLive oraz Going przygotowaliśmy naszą główną akcję koncertową, czyli #FireForSexOnFire. Jedna z najbardziej znanych piosenek zespołu i wielki hit, który pod wieloma względami pozwolił zespołowi wybić się na arenie międzynarodowej, to pewny punkt każdej setlisty podczas każdego występu Kings Of Leon.

Głównie dlatego postanowiliśmy, że właśnie do tego utworu odnosić się będzie nasza akcja, bardzo prosta, ale mająca potencjał na coś niesamowitego. Otóż chcemy pokazać Kings Of Leon nasze uznanie, nasze przywiązanie i wielką radość z powodu ich przyjazdu do Polski, a zarazem podziękować za ten ogień, który na pewno zaserwują nam na koncercie, a który rozpalają w sercach wielu z nas. Została więc przygotowana specjalna aplikacja, dzięki której możecie pobrać specjalny GIF na swój smartfon, a potem w trakcie pierwszego refrenu „Sex On Fire” musicie odpalić tego właśnie GIF-a i wznieść smartfon ponad swoją głowę. Więcej szczegółów tutaj.

Druga akcja to już natomiast nieco trudniejsza sprawa, gdyż nie mamy pewności, że wypali – to zależy od Was, ale też od samego zespołu. Jakiś czas temu przeprowadziliśmy ankietę, jaką piosenkę z tych mniej znanych/rzadziej wykonywanych chcielibyście usłyszeć na krakowskim występie zespołu. Najwięcej głosów zebrał cover „Dancing On My Own”, taka informacja powinna też trafić do mangamentu grupy, ale musimy pokazać samym Królom, jak bardzo chcemy ten utwór usłyszeć. I możemy to zrobić za pośrednictwem Twittera!

Wszystko, co musicie zrobić to po prostu podać dalej poniższego tweeta, który zaadresowany jest bezpośrednio do Jareda oraz Nathana, którzy przecież często się za pośrednictwem Twittera udzielają, więc jest szansa, że to zobaczą! Możecie też tweetować z hashtagiem #SongForThePoland lub #KOLPL, na wzór akcji samych Followillów z poprzedniej trasy koncertowej zespołu, a jeśli hashtagi te znajdzie się w trendach to do chłopaków mogą trafić nawet tysiące takich wiadomości, dlatego do dzieła – czas pokazać, że w Polsce istnieje mnóstwo fanów Kings Of Leon.

Pamiętamy także o tym, że ledwie dwa dni po krakowskim koncercie urodziny ma Matthew Followill, któremu podczas koncertu spróbujemy złożyć życzenia. Przekażmy więc wszystkim naokoło nas, żeby zaraz po drugiej piosence głośno zaintonować znaną melodię „Happy Birthday”, ale też wznieść wtedy wcześniej wydrukowane karteczki z napisami „Happy”, „Birthday” oraz „Matt”. Jeśli każda osoba wzięłaby po jednej takiej kartce to wtedy będziemy mieli pewność, że cały tłum rozleje się w napisach z życzeniami dla Matta.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Kings Of Leon w Polsce: akcje koncertowe!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s