Caleb zdradza szczegóły nowego albumu

14072903_295776540783587_905779373_n

Kings Of Leon powracają do świata muzyki z nowym materiałem i powoli możemy zaczynać szaleństwo związane z promocją nowego, siódmego krążka, który najprawdopodobniej będzie nazywał się We Are Like Love Songs, na co mógł ostatnio wskazać Jared na swoim twitterze. Promocja nowego albumu oznacza także większą i częstą obecność na łamach różnych magazynów i już wiemy, że o powrocie Kings Of Leon znajdziemy trochę w najnowszym wydaniu magazynu Q.

A tam Caleb zdradził co nieco szczegółów:

  • Album nagrywany był w Los Angeles, a jego produkcją zajął się Markus Dravs, który ma na swoim koncie współpracę z m.in. Coldplay czy Florence and The Machine, a na koncie trzy statuetki Grammy. Na razie przyszłe wydawnictwo nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, Walls pochodzi od piosenki o tym samym tytule, która znalazła się na krążku.
  • Pierwszym singlem, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, ma być utwór „Waste A Moment” i jeśli wierzyć tym plotkom to zostanie on upubliczniony gdzieś w okolicach wrześniowego koncertu zespołu w Krakowie, który odbędzie się już 8 września w Tauron Arena.
  • Piosenka „Find Me” to historia miłosna, którą Caleb napisał dzięki Lily, która to opowiedziała mu swoją historię o nawiedzonym hotelu w Los Angeles, co wokalista grupy przerobił na swoje.
  • Z kolei utwór „Over” to opowieść o zmaganiach Caleba z uzależnieniem od alkoholu, przez które zespół musiał odwołać część swojego touru w 2011 roku. Followill zdradził, że nie jest to jednak jedyny na albumie kawałek, który ma bardzo osobiste podłoże.
  • A na koniec informacja najważniejsza: według najświeższych informacji, album ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej już 14 października, czyli możemy zaczynać odliczanie!
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s