Nowy album już blisko!

Walls

Od miesięcy przygotowywaliśmy się na to, że jeszcze w tym roku otrzymamy siódmy krążek w dyskografii zespołu. I jak się okazuje, mieliśmy rację – w sobotę pojawiły się pierwsze niepotwierdzone plotki, że już we wrześniu Kings Of Leon wypuszczą nowy singiel promujący najnowszy album, by kilka godzin później sam zespół wziął sprawy w swoje ręce i za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmił całemu światu, że oto nadchodzi:

Walls, czyli siódmy album Kings Of Leon, choć na razie nie wiemy, czy to rzeczywiście nazwa płyty, czy może jednak jakiś akronim, który po rozwinięciu da pięć wyrazów z pięcioma sylabami. Zwróćcie uwagę na różowe „VII” na powyższym zdjęciu, które teraz jest zdjęciem w tle na facebookowym profilu zespołu. Zmieniło się też zdjęcie profilowe, pojawiły się również widoczne wyżej tweety na profilach Nathana oraz Jareda na twitterze, a także mnóstwo zdjęć ze studia na instagramie Matta.

Według plotek pierwszy singiel ma ujrzeć światło dzienne już 9 września, a więc zaledwie dzień po koncercie w Krakowie – być może jest szansa, że po raz pierwszy zostanie zagrany właśnie w Polsce. Jego tytuł ma brzmieć „Waste A Moment” i będzie to pierwszy nowy utwór od czasów albumu Mechanical Bull wydanego w 2013 roku. Na razie nie znamy natomiast jeszcze żadnych szczegółów odnośnie wydania nowego krążka, ale trzymamy rękę na pulsie i  będziemy o wszystkim informować.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s