Będzie nowe DVD?

Kings Of Leon

Kings Of Leon właśnie zakończyli swoją trasę koncertową w USA, dając też jeszcze dwa koncerty w Meksyku, które były zwieńczeniem paru ostatnich miesięcy. Co prawda za kilka tygodni wystąpią jeszcze dwukrotnie w Brazylii (1 listopada w Sao Paolo i siedem dni później w Rio de Janeiro), ale tę właściwą część trasy w zasadzie zakończyli. Matthew znalazł chwilę, by zatrzymać się w Norman’s Rare Guitars:

Najciekawszą wypowiedzą jest ta na końcu, kiedy Matt zapytany o datę wydania nowego albumu, potwierdza że będzie to w 2015 lub 2016 roku. A to oznacza, że grupa prawdopodobnie znowu zrobi sobie co najmniej parę miesięcy przerwy, wracając do studia być może nawet dopiero pod koniec przyszłego roku. Z drugiej strony, na ostatnim koncercie zespołu w ramach amerykańskiej trasy Caleb powiedział ze sceny, że koncert jest w całości nagrywany. Frontman grupy dodał, że czekali na to właśnie do ostatniego koncertu trasy, jednak biorąc pod uwagę wcześniejsze filmy – czy to z samych występów, czy z backstage’u – udostępnianie przez Nacho to pojawia się spora szansa, że w przyszłym roku uświadczymy kolejnego DVD od Kings Of Leon.

Możemy też już chyba przewidzieć, jak to DVD będzie się nazywało – „Songs For The City” też ma pięć sylab, tak jak i wszystkie krążki, ale także poprzednie DVD zespołu. A mając na uwadze to, że otrzymaliśmy sporo filmików właśnie z piosenkami, które były grane specjalnie z tej inicjatywy to można sądzić, że to nowe wydawnictwo będzie zawierało nie tylko koncert w Irvine, ale też wszystkie piosenki oznaczone hashtagiem #SongForTheCity oraz sporo materiałów zakulisowych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s