Dziewięć koncertów odwołanych

kings-of-leon-the-tonight-show

Niestety, z powodu wypadku, do jakiego doszło po koncercie w Bostonie i którego skutkiem były złamane żebra Nathana, zespół musi odwołać dziewięć kolejnych koncertów, gdyż tego wymaga rehabilitacja Nate’a. W specjalnym oświadczeniu czytamy m.in. słowa dra Faiza Bhory, który podał więcej szczegółów na temat tej rehabilitacji:

„W tym momencie proces opiera się na odpoczynku, by leczenie mogło dojść do skutku. By uniknąć komplikacji i by rehabilitacja w pełni się udała potrzebna jest przerwa w występach aż do 28 sierpnia.”

Sam Nathan mówi w oświadczeniu, że już odlicza dni do momentu, kiedy znów będzie mógł zasiąść przy perkusji i kontynuować najlepszą jak do tej pory amerykańską trasę. Na razie nie wiadomo, czy odwołane koncerty zostaną po prostu przełożone, czy też nie odbędą się wcale. Wiemy natomiast, że Kings Of Leon pojawią się dziś zgodnie z planem w programie The Tonight Show with Jimmy Fallon, gdzie wykonają utwór „Family Tree”, a Nathana zastąpi na perkusji Questlove znany przede wszystkim jako współzałożyciel The Roots.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Dziewięć koncertów odwołanych

  1. Pingback: Kings Of Leon dla Billboard Magazine | Kings Of Leon Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s