Kings Of Leon na Orange Warsaw Festival!

Kings Of Leon na Orange Warsaw Festival 2014

Kings Of Leon nie mogli ominąć na swojej trasie naszego kraju! Tym razem przyjadą do Polski w ramach Orange Warsaw Festival i wystąpią 13 czerwca – pierwszego dnia festiwalu – na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to trzeci występ zespołu w naszym kraju. Ceny biletów nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że trafią one do sprzedaży już 21 stycznia i będzie je można kupić tutaj.

Na oficjalnej strony festiwalu możemy przeczytać:

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że jeden z najbardziej wyczekiwanych zespołów na scenie Orange Warsaw Festival, będzie gwiazdą pierwszego dnia koncertów. KINGS OF LEON zagrają w piątek, 13 czerwca!

„KINGS OF LEON jest jednym z niewielu zespołów, które każdą – nawet najmniejszą cząstkę – swojej twórczości przekuwają w sukces. Tak jest z każdym kolejnym albumem, każdą kolejną trasą koncertową i występem festiwalowym… Fani ich za to kochają. Kochają ich, ponieważ cały czas tworzą i grają wspaniałą muzykę, nie spoczywając na laurach. Piękne jest to, że mając jeszcze tyle do osiągnięcia, osiągnęli już tak wiele. Jest mi niezmiernie miło, że gang Followillów powraca do Polski, aby zagrać na Orange Warsaw Festival. To będzie z pewnością iście królewski wieczór, który mam nadzieję wpisze się wielkimi literami w historię, zarówno, zespołu jak i Festiwalu.” – Sławomir Nowaczewski, Promotor Festiwalu, Rochstar Events.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Kings Of Leon na Orange Warsaw Festival!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s