Matt dla radia Kerrang!

Matt został m.in. zapytany o to, jak to jest z rotacją piosenek, bo przecież wiadomo, że granie nowych piosenek eliminuje z setlisty kilka innych utworów. Matthew powiedział, że jest to ciężkie, naprawdę trudno jest wybrać, ale przyznał też, że w takim wypadku być może zespół powinien po prostu grać dłużej, by wykonać więcej utworów.

Padło też pytanie o to, czy „Mechanical Bull” rzeczywiście przypomina pierwsze albumy zespołu, bo jest to powszechna opinia po wydaniu „Supersoaker”. Matt odpowiedział jednak, że ciężko jest mu to stwierdzić, a z opiniami powinno się zaczekać dopiero po wysłuchaniu całego krążka. Wydaje się, że dotychczasowe utwory z albumu naprawdę podobają się ludziom, a więc Matt nie może doczekać się już, aż fani będą mogli przesłuchać cały album, który dla gitarzysty jest „ulubionym”.

Matt został także zapytany, czy przy wydawaniu albumu cały czas towarzyszą emocje i niepewność, co ludzie powiedzą i czy płyta im się spodoba. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że wciąż tak jest, a teraz tych emocji jest jeszcze więcej. Podobnie jest z graniem nowych utworów na żywo. Nie zabrakło również pytania o przerwę i o to, czy w jakiś sposób mogła ona pomóc w nagrywaniu krążka, na które Matt odpowiedział, że ta przerwa była potrzebna i zdecydowania pomogła.

Na sam koniec Matthew zdradził też, że zespół będzie sporo podróżował w przyszłym roku, kiedy to promocja szóstego albumu ruszy pełną parą. Z wywiadu dowiedzieliśmy się też, że Matt i Johanna mają drugie dziecko (wcześniej nie była to oficjalnie potwierdzona informacja). Warto przesłuchać całość.

Reklamy

2 myśli w temacie “Matt dla radia Kerrang!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s