Kings Of Leon dla MTV News

Kings Of Leon dla MTV News

Kings Of Leon udzielili ostatnio dwóch wywiadów dla MTV News – grupa ponownie podzieliła się na pary i zwyczajowo mogliśmy usłyszeć Nathana i Caleba oraz Jareda i Matta. Oba wywiady dotyczyły w zasadzie tego samego, pojawiły się bardzo podobne pytania. Na początek musiało paść oczywiście to o nadchodzące wielkimi krokami szóste wydawnictwo, czyli „Mechanical Bull” – Jared raz jeszcze powiedział, że zdecydowanie ma taką energię jak pierwsze albumy grupy, może nie brzmi tak samo, ale ma podobne szybkie tempo.

Z kolei  Caleb na pytanie, czego spodziewać się po albumie, powiedział żeby nastawić się na dużo zabawy i „fajną przejażdżkę”. Dodał, że są też oczywiście wolniejsze momenty i zapewnił, że do tego albumu po prostu będzie chciało się wracać, bo im więcej będzie się „Mechanical Bull” słuchać, tym ten album lepszy będzie się stawać.

W obu wywiadach padło też pytanie o małżeńskie życie i o to, jak ono wpływa na chłopaków, także w trasach koncertowych. Matt powiedział, że jest zdecydowanie ciekawiej i łatwiej niż wcześniej, bo dzieci są obok i nie ma czasu na nudę. Nathan z kolei zdradził, że dzieci spowolniły nieco ich rock-and-rollowe życie, ale w takim momencie, gdy potrzebowali zwolnić – teraz mają najlepszy powód, by to zrobić. Niestety, nie udało się wywiadów umieścić tutaj, dlatego trzeba je obejrzeć na stronie MTV:

Jared i Matt oraz Nate i Caleb.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Kings Of Leon dla MTV News

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s