AMEX: Kto najlepszym członkiem zespołu?

Niedawno pisaliśmy o tym, że American Express będzie na żywo transmitował występ Kings of Leon z Londynu już 9 sierpnia, czyli w ten piątek. Wspomnieliśmy też, że reżyserem całego przedsięwzięcia będzie Fred Armisen, o którym muzycy (Jared i Nathan) wspominali niedawno na swoich twitterach. Teraz okazało się, co Panowie wspólnie robili i co nagrywali – wcale nie chodziło o teledysk, lecz o serię śmiesznych filmików w związku z transmisją piątkowego koncertu.

I tak, Fred zaskoczył Kingsów podczas ich prób w Nashville, gdzie zaproponował muzykom wybranie najlepszego członka zespołu. Chłopacy w to weszli, każdy zagrał (a Caleb dodatkowo zaśpiewał, przynajmniej wtedy nie musiał powstrzymywać śmiechu) nawet swoją partię „SuperSoaker”, lecz Armisen chciał, by Followillowie zmierzyli się w bratobójczych pojedynkach.

Dochodzimy więc do drugiej części naszego pojedynku, gdzie Followillowie mierzą się między innymi na „Najbardziej Nieobecne Spojrzenie” czy „Spożywanie Strawy” (strawy oczywiście wymyślonej, bo jakżeby inaczej). Poniżej zobaczcie sami, kto poradził sobie najlepiej w tych konkurencjach. To jednak nie jest jeszcze koniec, bo wciąż nie wiadomo kto jest najlepszym członkiem zespołu?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s