Grupa raz jeszcze przyznała, że jest podekscytowana powrotem i ponownym graniem, a także ponownym pobytem w Wielkiej Brytanii. Nathan mówił o fanach w Europie, Caleb przyznał że nie byliby w stanie niczego tworzyć, gdyby nie osiągnęli sukcesu w UK.

Kings of Leon są podekscytowani albumem, mają też nadzieję, iż ludzie będą tak samo podekscytowani. Caleb raz jeszcze zaznaczył, że mieli naprawdę sporo zabawy przy nagrywaniu. Przyznał też, że „SuperSoaker” może być niejako porównywane do kompozycji z „Aha Shake Heartbreak”, a niektóre utwory na „Mechanical Bull” mogą wydawać się wyjęte żywcem z lat 90-tych, dodając też, że jest wiele różnych gatunków na tym albumie.

Zespół odniósł się do drugiego kawałka z nowego wydawnictwa, które grane jest na koncertach (m.in. w Polsce), czyli do utworu, który w zasadzie ma dwie nazwy – „It Don’t Matter” lub „Always The Same”. Padła więc propozycja, by może to jakoś połączyć – „Always The Matter” albo „It Don’t Same”. Caleb zdradził też skąd się w ogóle wzięła nazwa szóstego albumu.

Zespół raz jeszcze mówił o przerwie, która była dla nich wszystkich bardzo dobra i bardzo pożyteczna. Nathan przyznał, że dzięki temu ponownie zakochali się w tym, co robią i docenili to wszystko, co osiągnęli. Caleb powiedział z kolei, że to tempo, w którym wcześniej pracowali odbiera możliwość zatrzymania się i docenienia tych wszystkich niesamowitych rzeczy, które się dzieją.

Chłopacy porozmawiali też trochę o jedzeniu i o tym, co robią by pozostać w dobrej formie, a także o… Beyonce i planach na pozostałą część roku 2013. Wszystko w powyższym, obszernym wywiadzie dla Absolute Radio.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s