Jared i Matthew opowiedzieli pokrótce cały proces nagrywania nowego krążka, zdradzili iż rozpoczęli we wrześniu ubiegłego roku, pracowali jednak bardzo powoli, partiami, bez zbędnego pośpiechu. Nieco mocniej zaczęli pracować w grudniu, większą przerwę zrobili sobie dopiero na Boże Narodzenie, a do studia wrócili w styczniu. Miksowanie skończyło się za to w marcu.

Padło pytanie, czy w związku z tym wolnym nagrywaniem, posiadaniem mnóstwa czasu i takim relaksacyjnym podejściem powstało coś niespotykanego. Chłopacy zaprzeczyli, Matthew powiedział że ich zdaniem wyszedł jedynie świetny album. Kolejne pytanie brzmiało, czy pisali specjalnie do grania na stadionach. Chłopacy znów zaprzeczyli, mówiąc że niekoniecznie. Jared po raz kolejny powiedział, że nigdy nie mają w głowie żadnej specyfikacji, gdy zaczynają pisać utwory na nowy album i być może niektóre utwory rzeczywiście będą stadionowe, ale nigdy nie piszą o piosence z taką myślą.

Jared i Matt zdradzili też nieco informacji o samym singlu – „SuperSoaker” powstał zaraz na początku nagrywania szóstego krążka, we wrześniu ubiegłego roku, powstał zresztą jako drugi utwór. Sam proces dodawania pewnych elementów i udoskonalania zabrał im kilka tygodni. Jared zażartował też, że wybranie tego właśnie utworu na singiel było „wielką pomyłką”. Po pierwszych opiniach z pewnością jest to jednak nieprawda.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s