Jared i Martha oficjalnie mażełństwem!

https://i0.wp.com/distilleryimage6.instagram.com/75c7e3dc0ad211e2a65622000a1e9e39_7.jpg

Stało się! Jeszcze kilka dni temu Jared i Martha wspominali na twitterze o swoich wieczorach (odpowiednio) kawalerskim i panieńskim, a wczoraj, tj. 29. września 2012, Jared Followill i Martha (już-nie) Patterson pobrali się. O wszystkim ponownie dowiedzieliśmy się z twittera (Jared jak zwykle w swoim stylu):

Dzisiaj biorę ślub, to największy krok, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Marzyłem od tym, od kiedy tylko byłem małą dziewczynką.

Z kolei Marta zaznaczyła, że „bierze ślub ze swoim najlepszym przyjacielem” i „jest najszczęśliwsza dziewczyną na świecie.” Oprócz tego Jared dodał również powyższe zdjęcie ukazujące parę młodą i jest to jak na razie jedyna fotografia związana ze ślubem, o którym nie wiemy jeszcze w zasadzie nic, poza tym, że… się po prostu odbył.

UPDATE: Znamy już nieco więcej szczegółów nt. ślubu Marty i Jareda. W ceremonii, którą zaplanowała Sharon Sacks (odpowiedzialna także za ślub Caleba i Lily), wzięła udział wyłącznie rodzina oraz najbliżsi przyjaciele młodej pary. Sakramentalne „tak” padło dokładnie o 5:55 miejscowego czasu. Ceremonię uświetnił piękny pokaz fajerwerków, natomiast jednym z głównych punktów wieczoru było wejście 5-poziomowego truskawkowego tortu. https://i0.wp.com/www.closertokol.com/photos/undefined/Image.jpg

Pan młody siedział obok swojego „najlepszego przyjaciela na zawsze” (BFF), przedsiębiorcy Douglasa Chabbotta oraz wokalisty zespołu Mona – Nicka Browna – z którym kilkanaście tygodni wcześniej nagrał własny projekt muzyczny.P anna młoda ubrana była w suknię projektu Monique Lhullier, z kolei pan młody i jego przyjaciele mieli na sobie garnitury od Gucciego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s